Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

This is real,This is me

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1This is real,This is me  Empty This is real,This is me Sre Jan 26, 2011 11:46 pm

Sljivka beybe

Sljivka beybe

Dobrodosli u moj dnevnik!!!

2This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Sub Jan 29, 2011 10:47 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

29.januar 2011.

Dragi dnevnice i citaoci mog dnevnika,
Danas sam se poprilicno smorila,ali ono zesce smorila!Ujutru sam ustala i upalila televizor.Posto nije bilo niceg zanimljivog , naravno smorila sam i onda ga ugasila.Zatim sam se jos malo smarala, i onda rucala, a onda sam uzela da ucim(JOS VECI SMOR).Nakon toga sam sela za komp(konacno nesto zanimljivo!).I tako sada bleyim malo ovde,malo na fejsu...
To bi bilo to,
Vidimo se sledeci put!

3This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Ned Jan 30, 2011 6:17 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

30.januar 2011.

Ah,konacno nedelja,pomislila sam kad sam otvorila oci.Krenula sam da ustanem iz kreveta ali posto mi se jos spavalo i posto imam krevet na sprat ja sam pala sa kreveta xD Dobro,podigla sam se sa poda i upalila TV.Gledala sam Novaka Djokovica.Onda malo sa bratom se svadjala i gledala neke snimke. Rucala sam a onda otisla po moju knjigu koju sam zaboravila kod drugarice. Kad sam se vratila malo sam blejala a onda uzela da ucim istoriju, kad sam to zavrisla uzela sam bios.A kad sam to zavrsila sela sam za komp tnk Very Happy i tako sad malo gledam klipove od Gasstozz-a i cepam se od smeha i malo sam ovde na forumu , malo na fejsu gledam neke slike, i tako...
Vidimo se sutra tnk Very Happy

4This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Ned Jan 30, 2011 6:43 am

Baby

Baby

SUpppp

5This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Ned Feb 06, 2011 10:19 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

6.februar 2011.

Ajoj,ja sam potpuno zab na tebe.Nisam dolazila nedelju dana.
Dobro sta je bilo , bilo je , od sad cu biti redovna. Sad cu jos malo da idem , jer idem ujutru u skolu, ali naravno necu zaspati pre 1.
Ae vidimo se .
Kiss

6This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Sub Feb 12, 2011 11:23 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

12.februar 2011.

Ups!! prosle nedelje sam rekla da cu biti redovna , ali naravno nisam to ispunila xD msm sta sam ja kriva kad nastavnica iz geosa presaje 2 lekcije za 1 cas! ma budala...
Dobro da se vratim na temu...
Ove nedelje sam se zesce iznervirala!!Posvadjala sam se sa A(necu da napisem ime tako da cu samo prvo slovo), ali mi je drago zbog toga , jer je ona RETARD!!! A nervira me sto je T stala na njenu stranu. msm A joj je izvredjala celu porodicu a ova se druzi sa njom! I M se druzi sa njom a nju je jos zesce izvredjala. I mene je ali se ja ne druzim sa njom i tako mi dodje da je prebijem! To mi nebi bio neki problem jer sam ja tukla i decake i prebila sam jednu devojcicu koja je bila starija od mene 2 god,tako da...
E da ne zaboravim , posvadjala sam se i sa N msm ona je prva pocela da smara a ja sad ne pricam sa njom msm samo joj kazem nemoj da smaras ili je opsujem tnk Very Happy
Dobro to bi bilo to vidimo se sledeci put tnk Very Happy

7This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Ned Feb 13, 2011 7:08 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

13.februar 2011.

Danas me nesto mrzi da pisem tako da cu da nesto izlupam i to je to.
Ok,evo sad sam malo na fejsu i upravo sam lajkovala neki Denisov status... Sad cu jos malo da budem ovde pa onda idem da gledam Seranove!
Ae vidimo se!
Cao!!

8This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Pon Feb 14, 2011 10:43 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

14.februar 2011.

Srecan Dan Zaljubljenih!!!!!Ponedeljak je uvece ja se spremam da gledam TV,oprala sam kosu i sad me mrzi da je susim xD
Danas A nije dosla u skolu,jer je otisla na Jahorinu... Dok se ona tamo valja po snegu,sta mi ovde radimo??? Pa ucimo!!!
Ae sad ja odem negde gde je leto i onako ima lepih plaza , pa da se ja suncam dok oni uce... msm stvarno nema smisla! ali ona ce posle morati da uci sve te lekcije koje smo ucili haha
Dobro ajde necu da budem zla xD
E da danas u skoli je bilo ok. samo sto mi Jovan nije vratio narukvicu O.o ccc sram ga bilo xD
Dobro to bi bilo to i kao i uvek
Vidimo se sutra...

9This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Sre Feb 16, 2011 10:16 pm

Sljivka beybe

Sljivka beybe

17.februar 2011.

AAAAA!!!! Ustala sam u 7 sati zato sto sam morala da iddem kod zubara -.- koji smor... Ok vratila sam se i sad kao ucim geos a ustvari sam na kompu xD
Danas nam donosi kontrolni iz biosa... valjda sam dobiila 5...
E evo dolazi moja mama
vidimo se sutra tnk Very Happy


zaboravila sam da ti kazem da sam krenula da pisem knjigu,tako da mozda jednog dana budes citao/la moju knjigu tnk Very Happy

10This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Sub Feb 19, 2011 5:33 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

19.februar 2011.

Ah,konacno vikend!E dobila sam 5 iz biosa i iz muzickog... Danas cu samo da se zajebavam, necu nista drugo da radim tnk Very Happy

11This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Pon Feb 21, 2011 10:41 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

21.februar 2011.

Ponedeljak je,svi smo tuzni jer se ide u skolu...Danas u skoli je bio haos...Prvi cas geos , a ova nastavnica ne da je kreten nego je stoka brate...Prvi cas nam podelila keceve...2 cas mi bio srpski,i dolazila je neka da polaze za licencu,msm meni je onako izgledala kao dobra osoba i verovatno ce poloziti...zatim 3. i 4. cas tehnicko... pisali smo nesto u svesci a za to vreme smo se ja i Jovan gadjali gumicama xD i tako ostatak dana je bio smaranje ali rekla sam onoj osobi cije ime pocinje na A rekla da jede go*na tnk Very Happy

12This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Sre Feb 23, 2011 8:27 pm

Sljivka beybe

Sljivka beybe

24.februar 2011.

Sada sam na informatici i jos malo cu na 2 cas ali svejedno se smaram tako da cu nesto malo da izlupetam i idem na bios...
Evo ga tu pored mene tnk Very Happy srecna sam!!

13This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Čet Mar 03, 2011 2:04 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

evo me na informatici a sledeci cas idem na vakcinisanje tnk Very Happy

14This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Čet Mar 03, 2011 9:25 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

brate ja sam se uplasila zbog gluposti! kako sam se us*ala od straha kad smo trebali da se vakcinisemo,msm nisam se bukvalno us*ala ali brate sad mi je smesno kad vidim cega sam se plasila i niko nije plakao... ja samo sela tamo gledala u drugu stranu i gotovo tnk Very Happy
aj vidimo se tnk Very Happy

15This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Sub Mar 05, 2011 12:25 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

5.mart 2011.

Subota!!!!!! tnk Very Happy
evo me za kompom trenutno nema nikog na forumu , samo ja...
jedem jabuku, slusam muziku i tako malo pevusim
u 7 idem na utakmicu ali nzm da li ce biti prenos... ne verujem da ce biti ali svejedno bice supp.

16This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Sre Mar 23, 2011 8:18 pm

Sljivka beybe

Sljivka beybe

24. mart 2011.

evo me na informatici a sledeci cas je kontrolni iz biosa...
procitala sam da ce se verovatno ugasiti forum i bicu veoma tuzna ako se to desi... i ja sam primetila da se smanjio broj poseta ali ni ja nisam nesto cesto dolazila i postovala zato sto sam imala puno da ucim ali sad cu iomati jos vise tako da cu dolaziti kada mogu ae vidimo se kasnije...

17This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Čet Mar 24, 2011 10:29 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

ee evo me opet ubise me ruke...
sad sam iskuckala , ako znam da brojim , 25 postova a posle cu mozda jos malo i tako...

18This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Čet Apr 07, 2011 8:17 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

odlucila sam da vise ne pisem datum jer vec pise xD
e da u mojoj skoli svake nedelje bude bar jedna dojava za bombu tako da gubimo neke casove... danas sam dobila dve 5 iz informatike a zamalo da dobijem i iz fizike... pocele su nove epizode pakovog sveta ali uopste nisu onako smesne kao ranije ali svejedno ja cu da ih gledam...
sada cu jos malo da blejim i tako ...

19This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Pon Apr 18, 2011 9:05 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

ah koji smor...
znas odlucila sam da vise ne budem zaljubljena u J, nego u P xD jednostavno sam rekla: ja vise necu da volim J!!! ja volim P a i on mene(rekao mi je)

20This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Sre Maj 18, 2011 7:14 pm

Sljivka beybe

Sljivka beybe

Jao kako mwe nervira A znaci tako bi joj lupila samara

21This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Sub Jun 11, 2011 9:37 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

Jej vise nisam u kazni!!!! tnk Very Happy

22This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Uto Avg 02, 2011 3:49 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

Aaaaaa ja zaboravila da imam dnevnik ovde xD

23This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Čet Okt 20, 2011 10:53 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

Ajoj, dugo je vremena proslo od mog zadnjeg pisanja. Nema nista novo, tako da vidimo se...

24This is real,This is me  Empty Re: This is real,This is me Pon Okt 31, 2011 7:10 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

Boze pa sta se desava sa ovim forumom?! Skoro pa i niko vise ne dolazi tnk Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions