Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

~Let me be myself~

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1~Let me be myself~ Empty ~Let me be myself~ Ned Jan 30, 2011 1:27 am

Lena Salvatore

Lena Salvatore

Dobrodošli u moj dnevnik :)

2~Let me be myself~ Empty Re: ~Let me be myself~ Ned Jan 30, 2011 1:57 am

Lena Salvatore

Lena Salvatore

30. januar 2011.

Dragi dnevniče,
kako da počnem? Kako da počnem, a da moje reči ne zvuče besmisleno? Ne znam. Toliko ideja, toliko misli lutaju mojom glavom, a opet, tako je malo vremena. Gušim se, osećam to. Guše me obaveze, guše me rokovi, guše me pravila... Zašto ne mogu raditi ono što hoću? Zašto ne mogu biti slobodna? Zarobljenik sam škole, roditelja, života... Ne želim to! Želim biti slobodna. Želim da lutam, istražujem, upoznajem nove ljude. Zar sam sebična što to tražim? Zar sam sebična jer želim biti to što jesam? Zašto jednostavno ne mogu pobeći? Negde daleko, gde me niko ne poznaje... Zašto ne mogu samo otići i početi novi život, život bez pravila? Dosta mi je svega! Dosta mi je tuge, bola... Dosta mi je dvoličnih ljudi! Dovoljno je bilo suza, patnje, lažnih osmeha. Gde je nestala sva ta iskrenost, sva ta radost, dobrota, poštenje? Zašto živimo u lažima? Čemu sve to? Dokle ovo ide? Dokle ovo vodi? Ne znam. Toliko pitanja, a toliko malo odgovora. Ali, ipak, postoji nada... Postoji nada da će me neko nekada razumeti, da će me neko nekada zaista voleti. Ko zna? Možda na kraju i ja budem konačno srećna.


~Lena~


3~Let me be myself~ Empty Re: ~Let me be myself~ Pon Jan 31, 2011 12:06 am

Lena Salvatore

Lena Salvatore

31. januar 2011.

Dragi dnevniče,
ponovo nemam ideje o čemu bih mogla pisati, ali jednostavno osećam potrebu za tim. Osećam potrebu da pišem, da sve ono što toliko dugo zadržavam u sebi kažem nekome, da otvorim svoje srce, svoju dušu. Ali, odakle da počnem?
Toliko toga želim da kažem, da uzviknem...
Volim more.
Moram da napišem nešto besmisleno, da bi u svemu ovome našla trunčicu smisla. Ali, da li uopšte nešto ima smisla? Ljubav, život, sve je uzalud. Neću da se zaljubim. Odbijam to! Jer, čemu sve to, kad ću na kraju biti povređena? Zar moram da prolazim kroz sve to opet, opet i opet? Neću to! Želim samo da pobegnem, da odem negde, negde daleko, tamo gde me niko ne poznaje. Da počnem novi život, daleko od svih. Ali, ne mogu. Zarobljenik sam sopstvenog života.


~Lena~

4~Let me be myself~ Empty Re: ~Let me be myself~ Uto Feb 01, 2011 10:33 pm

Lena Salvatore

Lena Salvatore

2. februar 2011.

Dragi dnevniče,

verovatno nakon svega što sam napisala mnogi misle da sam neki osobenjak. Ne, nisam. Samo je život bio surov prema meni. Prošla sam kroz mnogo toga i sve to je ostavilo tragove na meni. Verovala sam mnogima, mislila sam da me te osobe nikada ne bi izdale, a onda BUM! Zabili su mi nož u leđa kada sam se najmanje nadala. Sama sam. Naučila sam da kroz život idem sama. Verujem samo sebi. Tako je najbolje. Jednom sam verovala drugima i na kraju sam mnogo propatila. Ne želim da opet prođem kroz sve to!

Stalna borba sa životom, iznova i iznova. Previše je! Previše je sve to za mene. Slaba sam, priznajem. Bojim se, strašno se bojim. Bojim se samoće, bojim se zaborava. A opet, ne dopuštam nikome da mi priđe. Previše sam se opekla ranije, da bih tek tako prešla preko toga. Želim da zaboravim! Da zaboravim svoju prošlost, da zaboravm ko sam bila. Želim novi život, a ne mogu ga dobiti. Zar je previše što tražim drugu šansu?


~Lena~

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions