Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kako romantično. Izvinite me, idem kući da povraćam.

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Nadja Snape

Nadja Snape
Slytherin
Slytherin

Da, da, sva ona uvodna sranja. Bla bla, kao da je ikoga i briga. Ovo je dnevnik i tačka, pa zapravo zarez, al' nema veze.

Nadja Snape

Nadja Snape
Slytherin
Slytherin

Danas sam vrrrlo nadrndana. Prvenstveno zbog toga što mi majka ne da bušim usnu, al' ima od svega po malo. Onda sam nadrndana jer sam uzela pogrešnu farbu, i kosa mi je potpuno ista kao što je i bila. Onda sam nadrndana zbog ovog jebenog vremena. Koja je fora ako je previše toplo za neku debelu jaknu, a previše hladno za neku prolećnu?! Sada gledam na TVu kako seru o nekom političaru koji je čačkao nos. Quel est le piège?!(u čemu je štos?!) Sada, jebeno sedim, rasturam nečiju vojsku na Ikariamu i pizdiram jer sutra moram u školu. Možda isfoliram neku čudnu bolest koja se ne može otkriti analizom krvi, i zbog koje ne sme da se ide u školu. Pih -.-

Nadja Snape

Nadja Snape
Slytherin
Slytherin

Omfg, omfg. omfg. omfg. KONAČNO sam skapirala u koju sam osobu od tri zaljubljena. Ou jea, a koja mi je rezerva. Juhuu xD Finally !! :OO tnk Very Happy So happy ali i so nadrndana jer ne znam šta da obučem na žurku u petak. Kant vejt ole olee xD Fucking nadrndana, fucking srećna., ne mogu više da se odlučim. Danas sam bila toliko fina da sam majci napravila čak. Neverovatno. Mislim da nikada u životu nisam bila toliko ljubazna. Ovaj jebeni ispovraćaj-dušu-i-crkni-od-temperature grip me je poremetio u mozgu. Ceo dan nisam perverzna, da čovek ne poveruje. Hi-hi-hi-hi. Zbog sipmpatije i žurke sam toliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiko histerična da mislim da ću morati za pet minuta da se ošamarim.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions