Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Zivot je sranje-ajd' shta je tu je XD

+3
Dina.
QueenXpoison
Nadja Snape
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Zivot je sranje-ajd' shta je tu je XD Empty Zivot je sranje-ajd' shta je tu je XD Sub Nov 27, 2010 7:43 am

Nadja Snape

Nadja Snape
Slytherin
Slytherin

Ko me woli,woli me,a ostali shta misle boli me,o mojim prijateljima mislim najbolje,o ostalima nishta loshije.Onaj ko prica lazhi sam je kriv,onaj ko mi ne veruje i ne mora,znm shta sam i ko sam,a ko zna zna,ostali shta misle briga me.
Ljute se bez razloga,misle da sam bukvalista,ko shta misli,misli i boli me,a ko me woli,woli me.Ko me ne zna neka ne prica lazhi,ko me zna mozhe da prica shta 'oche!
Recenica ,,Nafurane klinke ,ocaj ste bez sminke'' ima vishe znacenja.Neka dobra,neka losha,ali koga briga!
Prijateljstvo je jedna dusha u vishe tela,rekao je Aristotel i imao prava.
Svi koji nekoga ne poznaju neka ne pricaju glooposti,vec gledaju malo sebe i ne traze greshke i mane u drugima kako bi umanjili svoje.
Prijateljstvo je kada neko zna sve tvoje vrline i mane,a pored njih se idalje druzi sa vama.

Da se zna znacenje ovih glooposti...Prijateljima hvala,a onim ostalima O'LADITE malo ;)

Prijatelji su najdragocenija stvar na svetu i oni u kao balon.Jednom ih pustite i izneverite,tesko ce te ih vratiti i nikada nece biti isti tnk Very Happy
<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


Malo kratko al' ajd' : )

Nadja Snape

Nadja Snape
Slytherin
Slytherin

Kada covek pocne da prebrojava plishane snove,pomisli:
,,Ne moze ih biti puno!?''
E malo sutra...Ja ih imam gomilu i svaki od njim mi prekine moj najbolji drug,budilnik nameshten na 6:30 ujutru.
Eto josh jedno jutro prekinuto,lep pocetak za ponedeljak.Trk do muzicke,pa poshto mi profan otkazao cas klavira josh ejdan trk nazad.E to nije najgore...ha ha...vi mislili da je to dosta uzhasa za danas..ma prvi ca mi kod moje divne uvek nadrndane nastavnice tehnickog...prvi cas-grdnje jer misli da smo ,,ne vaspitana i jako pricljiva'' deca.Drugi cas-grdnje jer niko nije zavrshio vezbu,pa pored nje ni sveti petar je ne bi zavrshio!
Ko za inat,posle velikog odmora imamo svi kontrolu kod nasheg ,,diiiiiiiiiiiiiiiivnog'' skolskog zubaraaa...divoteee li?!
Ajd' shto ce nas malo kinjiti nego nam da josh neko sredstvo od kojeg vam poplave zubi...ajoj...
Sledeci cas...matish...bezvredna predavanja o nekim glupim uglovima...svi se trudimo da ga slusamo ali jedino shto cujemo je jedno veliko,debelo bla,bla i blaaaa..
Aj da je to kraj nego dodje i cas srpskog gde nasha razredna nesh nama prica o nekim gloopostima u gramatici...nekada mi je zao nje...jadna predaje djacima koji jedino shto cuju je:
,,Superlativ je.......a to dobijete tako shto.........pocetak reci nikada...bla,bla,blaaaaaaaa...
Onda fizickoooo...
Igramo odbojku...divote li...
Ajd dodje i red na mene da serviram...
Skocila sam i udarila loptu...i....docekah se nakrivo...
IJAAAAAO...
Aaaaaa...Kako me boli glupi zglob...brate ni na nogu ne mogu da stanem...aaaaaaaaaaaaaaa...jbte umesto da uradim nesh pametno,kao na primer da placem ja se ko neki hendikepirani umobolnik mrtva 'ladna cerekam...e da mi je neke provale danas...ali ma kaaaaaaaaaaaaaaakvi....
Zasto je zivot tako okrutan prema meni?!Shta sam ja kog djavola skrivila osim shto sam posle godinu dana sjebala telefon?!Ili shto sam jedo nabila 2000 na mobilnom..koga brigaaaaaaaaa..hajde danas malo da zagorcavamo zivot Nadji!Moze?Ma naaaaaaaaaaaaaaaaravnooo!!!
U jbga..otok mi sa zgloba nije spaooo..ijaooooooo...
Posle dosadnih sat ipo provedenih u urgentnom stavili su mi jbni gips...
Jbte..polomih nogu!
Kako je sve ovo pocelo???????!!!!!!!!!!
Ah daaaaaaaaaaaa...moj glupi budilniik....pa kako li sam zaboravila na moj usrani budilnik?!
Ajd' shta je tu je...jednom se zhivi...


Sooooooooo???Watch u tink???Verovatno je malo prekratko....: )

3Zivot je sranje-ajd' shta je tu je XD Empty Re: Zivot je sranje-ajd' shta je tu je XD Pon Nov 29, 2010 10:48 am

QueenXpoison

QueenXpoison
Slytherin
Slytherin

o.O mnogo mi se svidja kako sklapas recenice...nije uobicajno...sa stilom...xD :]] ovo je savrseno...^^ samo tako nastavi...jeste kratko...ali to je samo pre negos to procitas...kada procitas...shvatis da je to kratko dovoljno...gde ces vise?! xDDD :*

Nadja Snape

Nadja Snape
Slytherin
Slytherin

okj :)

Dina.

Dina.

Nice :)

http://magicworld.bosnianforum.com/forum

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

E ovako xD Hehe... Uvek imam neke zamerke. tnk Very Happy
Sto se tice 1. rada, malo je kratak, ali mi se dopada. tnk Very Happy Uzimala si dosta citata, to cenim xD
E sad zamerke xD

Ko me woli,woli me,a ostali shta misle boli me,o mojim
prijateljima mislim najbolje,o ostalima nishta loshije.Onaj ko prica
lazhi sam je kriv,onaj ko mi ne veruje i ne mora,znm shta sam i ko
sam,a ko zna zna,ostali shta misle briga me.

Ljute
se bez razloga,misle da sam bukvalista,ko shta misli,misli i boli me,a
ko me woli,woli me
.Ko me ne zna neka ne prica lazhi,ko me zna mozhe da
prica shta 'oche!


Mislim da znas sta hocu da kazem. xD U kratkom razmaku si 2 puta
napisala gotovo jednu te istu da kazem recenicu. tnk Very Happy Mogla bi malo to da
izmenis, ostalo je okej tnk Very Happy

2. rad mi se mnogo vise dopada od prvog. Bas sam se ismejala dok sam
citala pojedine delove, sto nije ni cudo jer si ti takva. tnk Very Happy Zakljucak
mi je naj xD tnk Very Happy Samo poradi malo kod znakova interpunkcije. Cini mi se
da sam nasla nekoliko pravopisnih greskica, ali to je nista u
poredjenju sa dobrim delovima. tnk Very Happy
Ovo su dobronamerne kritike (ajde malo da serem xD) tnk Very Happy Sve u svemu, lepo pises tnk Very Happy

Baby

Baby

SUpppp

Lidija

Lidija

Zanimljivo je

9Zivot je sranje-ajd' shta je tu je XD Empty Re: Zivot je sranje-ajd' shta je tu je XD Čet Avg 04, 2011 10:18 pm

Marria

Marria
Gryffindor
Gryffindor

Super su radovi..
Zivot je sranje -ajd' sta je tu je XD - e ovo mi se bas svidja.. xexe

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions