Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Alhemičar-Paulo Koeljo

+5
LostInWonderland
Baby
Dina.
Hermiona Roberts
Lilly Lovegood
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Alhemičar-Paulo Koeljo Empty Alhemičar-Paulo Koeljo Pon Nov 22, 2010 5:26 am

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

Da li ste čitali? Meni je jedna od omiljenih knjiga..neverovatna je ako shvatite poentu...

2Alhemičar-Paulo Koeljo Empty Re: Alhemičar-Paulo Koeljo Uto Nov 23, 2010 11:14 am

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

ja imam tu knjigu ali tata mi kaze da ne citam jos jer je teska za razumevanje

3Alhemičar-Paulo Koeljo Empty Re: Alhemičar-Paulo Koeljo Pet Nov 26, 2010 6:13 am

Dina.

Dina.

nisam čitala

http://magicworld.bosnianforum.com/forum

4Alhemičar-Paulo Koeljo Empty Re: Alhemičar-Paulo Koeljo Ned Jan 30, 2011 5:31 am

Baby

Baby

citala sam-ali nisam bas uhvatila poentu

5Alhemičar-Paulo Koeljo Empty Re: Alhemičar-Paulo Koeljo Ned Feb 13, 2011 12:45 pm

LostInWonderland

LostInWonderland

Nisam.

6Alhemičar-Paulo Koeljo Empty Re: Alhemičar-Paulo Koeljo Pet Feb 18, 2011 4:25 am

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

Ja bih volela,ali on je pisao veoma ozbiljne knjige..^^

7Alhemičar-Paulo Koeljo Empty Re: Alhemičar-Paulo Koeljo Ned Feb 20, 2011 2:53 am

ღLittle Mermaid ღ

ღLittle Mermaid ღ
Gryffindor
Gryffindor

Ja sam je procitala dva puta,i nije mi nista specijalno

http://latinosvet.forumsr.net/forum

8Alhemičar-Paulo Koeljo Empty Re: Alhemičar-Paulo Koeljo Čet Feb 24, 2011 10:41 pm

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

Ali takve knjige treba čitati više puta u životu, kao i Malog princa...

9Alhemičar-Paulo Koeljo Empty Re: Alhemičar-Paulo Koeljo Sre Mar 02, 2011 3:17 am

LostInWonderland

LostInWonderland

Ne svidja mi se naslov pa zato. xD

10Alhemičar-Paulo Koeljo Empty Re: Alhemičar-Paulo Koeljo Sub Mar 05, 2011 11:01 am

Belly Dancer



nisam ali planiram

11Alhemičar-Paulo Koeljo Empty Re: Alhemičar-Paulo Koeljo Čet Mar 31, 2011 4:50 am

Guest


Gost

citala sam,super je

12Alhemičar-Paulo Koeljo Empty Re: Alhemičar-Paulo Koeljo Pet Jul 29, 2011 11:34 pm

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

DodjiDraganeStoTiNeBiDala ::Ali takve knjige treba čitati više puta u životu, kao i Malog princa...
E slazem se,ali imaju nesto u sebi..nesto bitno,neku poentu..:)

13Alhemičar-Paulo Koeljo Empty Re: Alhemičar-Paulo Koeljo Sub Jul 30, 2011 12:39 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Meni se iskreno Paulo uopšte ne dopada kao pisac. ovu knjigu nisam čitala, čitala sam Anđela čuvara i knjiga mi je bila toliko dosadna i odvratna da nemam reči. Ma daj molim te... čarobnjaci, valkire, kurci, palci -.-

14Alhemičar-Paulo Koeljo Empty Re: Alhemičar-Paulo Koeljo Pon Avg 08, 2011 3:37 am

Claire

Claire

Obožavam i Coelha i alkemičara. tnk Very Happy

15Alhemičar-Paulo Koeljo Empty Re: Alhemičar-Paulo Koeljo Pon Avg 08, 2011 7:40 am

LostInWonderland

LostInWonderland

Procitala sma i odusevljena sam.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions