Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koju knjigu trenutno čitate?

+18
Half Blood Princess
Sljivka beybe
Dina.
Lilly Lovegood
Lucretia Cedrella Black
Hermiona Roberts
Baby
Dennis
Sneza
Nathalie Stark
Anja Potter
Hermi Jonas
Nadja Snape
Dajana Felix
EŁŁy Łovegood
Luna
LostInWonderland
Bellatrix Black
22 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Koju knjigu trenutno čitate? Empty Koju knjigu trenutno čitate? Ned Okt 17, 2010 11:39 am

Bellatrix Black

Bellatrix Black

Koju knjigu čitate? Koju ste zadnju pročitali? Utisci?

2Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Ned Okt 17, 2010 9:05 pm

LostInWonderland

LostInWonderland

Harry Potter i Vatreni pehar tnk Very Happy

3Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pon Okt 18, 2010 12:26 am

Luna

Luna
Slytherin
Slytherin

kad ovo budes citala

4Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pon Okt 18, 2010 12:49 am

EŁŁy Łovegood

EŁŁy Łovegood

pročitala: Obilježena (kuća noći)
odlična knjiga :)

čitam: lektiru -.-
dosadna knjiga xD

5Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pon Okt 18, 2010 12:58 am

Dajana Felix

Dajana Felix

Cekam  da mi  da droogarica da "Pomracenje"A poslednje sto sam citala je neka lektira.Nznm ni kako se zove xD

6Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pon Okt 18, 2010 1:00 am

Nadja Snape

Nadja Snape
Slytherin
Slytherin

lektire ne citam...zadnje sam procitala Volim Njujork...vrhh

7Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pon Okt 18, 2010 1:12 am

Hermi Jonas

Hermi Jonas

HP 6 xD tj. trenutno citam xD

8Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pon Okt 18, 2010 6:04 am

Luna

Luna
Slytherin
Slytherin

Luna Vesli ::kad ovo budes citala

9Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pon Okt 18, 2010 6:34 am

Anja Potter



gromovo djule

10Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pon Okt 18, 2010 8:26 am

Bellatrix Black

Bellatrix Black

Ime mi je Selma i Ilijadu xD Istovremeno (;

11Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pon Okt 18, 2010 8:45 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Ja citam HP i kamen mudrosti... xD

12Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Uto Okt 19, 2010 11:45 am

Sneza



Pazi šta želiš, možda ti se i ostvari :)

13Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Uto Okt 19, 2010 12:57 pm

Dennis

Dennis
Admin
Admin

eee ja ni jednu knjigu procitao nisam tj jesam 4 a lektiru NIKAD xDDD

https://hogvorts4um-best.serbianforum.info

14Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Čet Okt 21, 2010 1:32 am

Baby

Baby

ja citam 1001 noc!

15Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Sub Okt 23, 2010 12:32 am

Guest


Gost

Knjigu iz prava..-.-'

16Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Sub Okt 23, 2010 6:25 am

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

bas mi se tako svidja

17Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Ned Okt 24, 2010 12:10 pm

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Ja citam knjigu "Kuca na jezeru"... xD Valjda se tako zove, nije mi pri ruci trenutno. Nije losa knjiga. tnk Very Happy

18Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pon Okt 25, 2010 2:46 am

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

Sumrak

19Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Uto Okt 26, 2010 5:25 am

Lucretia Cedrella Black

Lucretia Cedrella Black

"Magika" od Endzi Sejdz tnk Very Happy

20Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pet Okt 29, 2010 10:02 am

Guest


Gost

The Host

21Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pet Okt 29, 2010 10:13 am

EŁŁy Łovegood

EŁŁy Łovegood

ni jednu tnk Very Happy

22Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pet Okt 29, 2010 11:06 pm

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

domacin

23Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Ned Nov 21, 2010 5:15 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Mi deca sa stanice Zoo

24Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Ned Nov 21, 2010 7:20 am

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

troje u krevetu

25Koju knjigu trenutno čitate? Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Uto Nov 23, 2010 4:37 am

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

Pročitala sam poslednju Neko kao ti-Sara Desen, i mnogo mi se svidelaa...sada čitam Giljom Muso-Kako bih bez tebe

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions