Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ima onih koji se rađaju veliki...i onih koji osvajaju visine...I tako... xD

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

Dragi dnevniče (o, da, znm da je patetičnooo tnk Very Happy ali kako da kažem drugačije? xD )

Ko kaže da dan koji nije dobro počeo ne može dobro da se završi? tnk Very Happy
Kada sam pošla u školu prvo što se desilo bilo je da sam se oklizala i pala. Da, znm da bi bilo jako zanimljivo da ste to videli, ali, šta da se radi tnk Very Happy I tako oklizala sam se i pala sam, skroz sam se izmokrila jer nisam mogla da podignem dupe iz snega tnk Very Happy ali dobro... I tako..onda sam na fizičkom igrala košarku. Da, i to je nekima izgledalo zanimljivo. Ali meni sigurno ne, ali i to se završilo. Mislila sam da je da nupropašćen, ali onda sam videla da sam na 4um-u poljubičastila! Bila sam oduševljena i pitala sam se da li je neka greška, moram sada videti sa Denisom tnk Very Happy
I tako...kasnije je sve u školi išlo uobičajeno. I posle škole izašli mi svi napolje pošto je cela prva godina išla na neki koncert i tako, pričam ja sa jednom devojkom, koja se druži sa mojom simpatijom, i ona mene pita jesi se dopisivala sa Matijom (tako se zove simpatija tnk Very Happy ) ja reko, nisam, što? Ona meni kaže, kao, jao, on je meni rekao da ste se dopisivali i da si baš slatka. Ja ono, blistam. I tako sretnem ja njega i njegovog najboljeg druga i naravno javim se. I pita mene Luka (to je najbolji drug tnk Very Happy ) imaš li žvaku. Ja reko imam žvaku, hoćeš, on meni kaže kao, ma ne nemoj meni nuditi žvaku, traži Matiji žvaku. Ja se samo nasmejem i reko Matiji kažem hoće li žvaku, kad on kaže hoće. I tako mi se tu zezali, pričali, i ja sam morala na hor :// tako da se za sada ništa nije desilo...ali nadam se da hoće... Danas pišem crvenim slovima, jer sam u takvom raspoloženju tnk Very Happy

tnk Very Happy Matiiiiiju ♥️



Poslednji put izmenio Lilly Lovegood dana Sre Feb 09, 2011 8:52 am, izmenio ukupno 2 puta

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

Dragi dnevniče (da da, znm tnk Very Happy )
danas nije bilo ništa posebno zanimljivo. Imala sam nastup sa horom, tako da nisam bila u školi. Bila sam na francuskom, samo da bih ga videla (matiju xD ) i tako, videla sam ga, ali samo to -.- Posle sam bila kući, i po običaju se svađala malo sa majkom, ali dobro. Jela sam čokolade, gledala Čari... Posle sam išla u grad da kupim čizme, ali ih nisam našla. E, onda je došlo vreme za probu hora xD i tako, pošto nam je nastup bio tek sat vremena posle zakazanog termina, mi smo imali oko sat i po slobodnog vremena. I tako, pošto nismo znali šta da radimo, odemo u supermarket i kupimo vino. Donesemo ga u salu za hor i počnemo mi tako da pijemo. Bilo je tako zabavno tnk Very Happy tako smo se cepali (u Hermika i Lilika stilu aaahaha ) i tako...posle smo otišli na scenu u Domu kulture da probamo, i tako smo se svi smejali, i to je bilo strašno. I tako, posle nas je profesorka dovodila u red i tako. Nastup se završio. I ja sam stigla kući, i sada sam na 4um-u, tako da se nije desilo ništa tako posebno, ali, ako vidite da lupan gluposti, znajte, to je od vina aaahaha i tako...sutra ne idemo u školu, ali o5 imam nastum u školi -.- aaa, moram u 9 da ustanem.. -.- ali dobro... xDDD možda u subotu idem u BG! Jeeej, idemo u Kolosej, tako da će biti zabavno (:

Vidimo se mi, nadam se sutra... xD

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

Dragi dnevniče, zdravo
Znam da sam do sada pisala samo o mojim dogodovštinama iz stvarnog žicvta, ali se na 4um-u izdešavalo dota toga, tako da ću danas o tome pisati. i nisam primetila ništa čudno. Bila je tu jedna izvesna Christina čini mi se, ali nisam videla da se ponaša ništa neobično. I u jednom trenutku sam ja morala da idem, i tako, kad meni Jana šalje poruku na fejsu nešto, nm pojma. Ona je inače moja "drugarica" sa foruma hogvorts.tk, verujem, sada svima dobro poznatog.. I ja ti tu sasvim normalno pričala sa njom, kad ja vidim ona nešto hladana, nm pojma. I tako pitam ja nju jel ona nešto ljuta na mene. I tu je ona počela. Kao, da više nisam aktivna na .tk-u, da sam pobegla na Denisov 4um, kao, da je .tk probao jer smo mu mi osuzeli članove..i tako svašta. Kao prvi, niko nikoga ne može da natera na nešto, svi su to uradili svojom voljom, jer su videli da je ovaj 4um bolji. To sam ja na prvom mestu! Narvno, tu su Nata, Hermika... Ja sam tu Jani rekla da ona malo porazmisli i da vidi postoji li razlog zašto tamo nisam tako aktivna. Rekla sam joj koliko sam se tamo trudila oko svega, radila domaće, sve, ali da moj trud niko nije umeo da ceni. I pored toga me niko nije voleo. Jednostavno mi nije bilo zanimljivo na 4um-u i čemu onda sve to? Zašto bih ostajala džabe tamo? Ali dobro, to niko pre nije primećivao sve dok 4um nije počeo da propada. Naravno, onda su se setili nas koji smo bili aktivni i počeli su da nas napadaju... Samo kada im trebamo nešto...što nas nisu zvali dok je sve bilo ok..? Pa naravno da neće.Zašto bih ja išla na 4um koji je pun takvih ljudi? Naravno, ima tu i dalje ljudi koji su mi mng dragi, ali i postoje oni koji su me strašno razočarali... U svakom slučaju, to je bio rat između .tk-a i nas...xDNa kraju krajeva, nismo mi krivi što smo bolji 4um tnk Very Happy

P.s Hermika, ako ovo čitaš, nisam ljuta na tebe bre, konjino aaahaha zašto bih bila ljuta? xD Obožavam te bree tnk Very Happy aaahaha (uh, ala se pravim fina)

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

Haj tnk Very Happy

Evo odlučila sam da o5 piem dans, što msm, nema šta da s eodlučuje, to je normalno, msm, u svakom slučaju, danas sam saznala jednu diFnu vest, ja sam u klanu UZUTK-udruzenje za unistenje tk aaahaha msm, nisam znala za to, ali sada kada znm, drago mi je da sam u njemu aaahaha . U velikoj sam dilemi. Ne znam zašto Hermika misli da sam ljuta na nju? Nije mi jasno, sve je bilo savršeno, msm, smejale smo se kao i uvek. Hermika, ako ovo čitaš, znaj da ste mi ti i Nata najbolje drugarice na 4um-u (dobro, pravim se fina, po običaju aaahaha ) i mnogo vas volem aaahaha ma ne, mi smo bre crna trojka i obožavam vas, verujem vam, i mogu sve da vam kažem! Nema potrebe da misliš da sam ljta na tebe, ti znaš da smo ti i ja drugarice uvek, i u banovane i unbanovane aaahaha i kad ima plazme i kad nema plazme aaahaha i na tepihu i na parketu aaahaha tako da, ne brini. Nadam se da sam te razuverila. A sada, da pređemo da neke druge srveri. Htela sam da pomenem osobe na ovom 4um-u koje mi najviše znač i najviše ih volEm xD, neću pisati po mestima, jer nmg da podelim tnk Very Happy
Hermika i Nata-msm da im je obema jasno! xD već sam gore napisala (Crna trojka 4ever xD), tu su Nađa, Aldina, koje su super likuše i prirasle su mi za srce.. xD Naravno tu je i Baby koja je divna osoba i obožavam je! (: baby, ti si tako diFna osoba da nemam komentar tnk Very Happy obožavam te :) Zatim tu je i Denis, kojeg, uprkos tome što me je bannovao (da, da pamtiću to do kraja života xD ) takođe obožavam xD (uh, zaboleće me glava od ovolike ljubavi xDD) i naravno, tu su Nikola, Milan, Elly...izvinite ako sam nekoga zaboravila xD tako da...sve vas volEm.. xD tnk Very Happy aaahaha prsla sam xD

I tako, pošo sma danas pisala u vedrom raspoloženju, boja će biti roze tnk Very Happy

Voli vas Lilika.. xD



Poslednji izmenio Lilly Lovegood dana Uto Feb 01, 2011 11:00 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

Narvo, da napomenem ja i Hermika smo drugarice i kad ja jedem plazmu, a ona krofne aaahaha

Hermi Jonas

Hermi Jonas

Jao Lilika fala ti punoo <3 :) Wolim i ja tebe tnk Very Happy <3 (i ja sam nesto fina danas xD) JEdwa cekam da se doselim kod tebe tnk Very Happy

da napomenem ja i Hermika smo drugarice i kad ja jedem plazmu, a ona krofne
aaahaha aaahaha


Hmmm, Lili da li bi ti smetalo kad bi ti ukrala ideju i pocela i ja da pisem o swakoj osobi posebno? Msm to kolko ih wolim aaahaha Ali nmwz, i da bi ti smetalo,swakako bi to uradila aaahaha

E usput, sanjala sam da su neki zli ljudi zarobili mene i tebe u nekom podrumu, pa smo pokusale da pobegnemo, i onda si ti gurnula mene sa zgrade da bi mogla sebe da spasis aaahaha Bas lici na tebe, a? aaahaha

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

aaahaha ma jok, ti i ja smo tako nesebične aaahaha e, pa piši to svaku osobu, al da prvo mene opišeš, msm, to kako sam dobra i to xDD i to danas tnk Very Happy (al sam ucenjivačč aaahaha )

Jao, lep san, nema šta aaahaha

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

Pa da, znm daje protiv pravila da se u dnevniku piše više od jednom dnevno, ili to nije protiv pravila?? xD U svakom slučaju, pisaću o5 xD. E, Hermika, draga aaahaha pošto si bila tako dareljiva i posvetila si mi 8 rečenica, i ja ću tebi xD

Hermika, inače se zove Ana (Anja aaahaha ) ali joj ime Ana ne leži uopšte, msm, nas dve ćemo zajedno da se prekrstimo u Hermika i Lilika aaahaha . Nas dve smo se upoznale u julu na hoggy.tk-u, da da, tamo xDD i tamo na početku se uopšte nismo nešto posebno volele, znm da smo jednom pričale, na četu, i ona se tada zvala Hermiona Grenger aaahaha aaahaha možete da zamislite? aaahaha bože, kako joj to samo ne leži tnk Very Happy i u svakom slučaju, ja tada nisam imala profil na fejsu, i ona meni kaže, evo, ja pravim profil za sve one sa 4um-a, što i ti ne napraviš, ja reko, ajde. I tako ti ja napravim profil Lilly Lovegood, međutim, posle se preimenujem u Katarina Đurđević, msm, tako se zovem, a za alternativno ime stavim Lilly Lovegood. Tako sam napravila fejs, po drugi put. Imala sam ga pre, al sam ga bila izbrisala (kako sa mogla bez njega ne ulazi mi u glavu xD ) I tako se ja i Hermika nismo nešto posebno družile. I tako, jednog dana srećom, ili nesrećom tnk Very Happy denis mi na fejsu pošalje poruku ajde registruj se na moj 4um, ja reko, koji 4um? On meni kaže, e izvini greška je...ja reko, pa kakav 4um je u pitanju, a on meni kaže HP, ja reko, ako je hp daj odmah link, ja obožavam HP. I tako sam se ja registrovala. I već sledećeg dana, ja dođem na čet. Kad ono Hermika, ja reko haj tnk Very Happy i tako, skontamo mi da se znamo od pre i tako. To je bilo oko 2 sata popodne, subota inače (O da Hermika, imam neverovatno pamćenje aaahaha da ne poveruješ aaahaha ) i tako nas dve krenemo da se dopisujemo. Bio je to prvi put kada smo ostale ljude rasterale sa četa aaahaha toliko je bilo zabavno. Bilo je to od 2 do 6 smejanje neprestano. Bilo je tu takvih izvala da je to neverovatno. Tog prvog dana smo provalile za tepih aaahaha msm, da ga obe nemamo i da se valjamo po parketu aaahaha da da...Kako je samo bilo zabavno xDD posle toga su došle redovne ture cepanja. Kasnije, počela sam više da se družim sa Natom, i Hermika, Nata i ja smo postale CRNA TROJKA ♥️♥️♥️ i naš omiljeni smajli je aaahaha ako neko nije primetio do sada (što je nemoguće aaahaha jel tako? xD). I tako, Hermika i ja smo od tada nerazdvojne. Više ne pamtim koliko smo puta bile bannovane, ali svaki put zajedno! Svaki put! Zajedno smo bile besne na denisa, zajedno smo se smejale sve. I da, samo jednom ja nisam bila bann, a ona jeste, i tada sam ja otišla sa 4um-e i zajedno sa njom kucala postove na nekom 4um-u, što je inače bila njena kazna xD aaahaha čak ej bilo zabavno, da ne poveruješ aaahaha . A da da ne zaboravim, tu je i plazma koja nas povezuje aaahaha obe je jedemo svaki dan aaahaha i jedno to znamo da napravimo, u slučaju da mleko ne zagori aaahaha aaahaha . I da, Bože, to ne smem da zaboravim, da smo se venčale aaahaha i da smo dobile tepihe za venčanje i sve tnk Very Happy aaahaha Da, da, diFna je naša priča.. aaahaha

P.s.znam da sam baš razvukla. Šta mislite, ima li više od 8 rečenica? aaahaha e, da, Hermika, ovaj, e sad sam zaboravila šta sam htela da kažem aaahaha



Poslednji izmenio Lilly Lovegood dana Sre Feb 02, 2011 7:44 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

Jao, znm da ću vas razočarati, ali danas nema aaahaha smajlija. da da, znm da je to moje obeležje, ali šta da se radi.
Velika tuga snašla je ovaj 4um. Izgleda da će da ga izbrišu. Meni to izgleda kao da prosto nije moguće. Ja ne znam šta bih radila da nema 4um-a i ne želim o tome da razmišljam. To bi bila prava katastrofa. Neka izbrišu sve postove, ma sve, samo da ga ne brišu, samo da ga ne brišu bože moj :/// Znm da Hermika i ja ne bi znale šta da radimo sa sobom, a verujem i ostali. Ako nas je .tk prijavio ja ću ubiti nekoga, majke mi. Msm, nisu valjda takvi da to urade, mada je sve moguće. Ako nas je neko prijavio jebaću mu mamicu ja. Izvinite na rečniku, ali trenutno se strašno osećam. Samno da ne izbrišu 4um!!

Nmg dugo da pišem, nisam raspoložena
Lilika♥️

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Lilika, kravo Ima onih koji se rađaju veliki...i onih koji osvajaju visine...I tako... xD 82917 Ne brišu nam forum. xD Prestalo je odbrojavanje (hvala Bogu i svim svecima). Ostajemo the best! Jeeeej. Ima onih koji se rađaju veliki...i onih koji osvajaju visine...I tako... xD 687442 E da... Sorry što švrljam, ali kada si već ovako opisala Hermiku, bio bi red i mene da opišeš. Ima onih koji se rađaju veliki...i onih koji osvajaju visine...I tako... xD 82917 Ima onih koji se rađaju veliki...i onih koji osvajaju visine...I tako... xD 317893 Inače ima da te nema xD (šalim se, narFski xD) ♥ ♥ ♥

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

to sam i planirala aaahaha al sam juče bila stersena, msm, pod stresom aaahaha



Poslednji put izmenio Lilly Lovegood dana Sre Feb 09, 2011 8:51 am, izmenio ukupno 3 puta

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

E sada, šta mi vredi što sam u vedrom raspoloženju kada mi je dnevnik posiveo? Msm, stvr nema smisla...kako da pišem kada znm da je sve sivo aaahaha ali, moraću tnk Very Happy

Ovako, dana sam saznala da se 4um ne briše, tako da sam bezgranično srećna...msm, šta bih ja bez aaahaha msm, ne želim ni da mislim o tome xD danas su izašle i novine na 4um i ja se ne pominjem, msm strašno, samo sam pisala članak, ali nije to ništa :/// xD tako da, ako čita ovo neko od onih što pišu, neka znaju da u sledećem broju očekujem da se vidim aaahaha

e, ovako, danas ću da pišem o Nati, kao što sam već rekla da hoću xD...
Ja i Nata smo se upoznale u julu, i kao što to ja volim često da kaže, bile ista generacija. Znači, upoznale smo se na .tk-u. Tu smo išle zajedno u školu. Sećam se da smo obe bile "uzorne učenice" da smo radile sve domaće na vreme, i smao smo o tome pričale. Da da, znm, ko bi rekao? aaahaha i tako, tada se ovako nismo nešto puno sružile. Znm da sam ja nju uvek smarala oko domaćih i uvek je bila jako fina i pomagala mi je...smarala sam je kao niko, znm, terala sam je da mi šalje neke lekcije da bih uradila ispte, i sve tako... naš kontakt se sastojao u tome, i pomalo četovanja. Nisam je ni poznavala. I onda sam došla na Denisov 4um, jedno sto puta sam pisala kako se to desilo xDD (I tako, jednog dana srećom, ili nesrećom denis mi na fejsu pošalje poruku ajde registruj se na moj 4um, ja reko, koji 4um? On meni kaže, e izvini greška je...ja reko, pa kakav 4um je u pitanju, a on meni kaže HP, ja reko, ako je hp daj odmah link, ja obožavam HP. I tako sam se ja registrovala. I već sledećeg dana, ja dođem na čet.) to je ta priča aaahaha pričam je svaki dan, i neizmerno sam zahvalna denisu tnk Very Happy . I tako, nismo se družile sve dok nisam došlka na Denisov 4um. E da, zaboravila sam da predstavim Natu aaahaha mada je svi znate, ali dobro. Nata se ustvari zove Natalija Milivojević. Živi u Knjaževcu, 97-o je godište (JA SAM NAJSTARIJA U CRNOJ TROJCI OH JEAH aaahaha ). Kod nje mi se mng sviđa to što lepo piše, i naravno, njen smisao za humor..e sada da nastavim gde sa stala aaahaha ja sam došla na denisov 4um i tako sam prvo počela da se družim sa Hermi, i onda sam skapirala da je Nata ustvari ona Nata. I tako, ja sam počela da se družim sa njom pomalo. Ali, u međuvremenu sam se ja promenila, msm, nabolje, počela sam da koristim aaahaha i meni, njoj i Hermi je bilo tako zabavno zajedno da smo postale Crna Trojka aaahaha i tako... Kao što sam već rekla ona mng lepo piše, i ima jedan roman u kom se pominjemo Hermi i ja, msm, i ona naravno, i tepih naravno aaahaha tepih predstavlja tu povezanost među nama aaahaha I tako..Nata je takođe učinila jedan bitan momenat u mom životu još posebnijim aaahaha (lupaaam aaahaha )msm, venčala je mene i Hermiku aaahaha msm, ja msm da je ona ili je možda Denis, ne sećam se? aaahaha I tako, NAta i ja smo i danas u sjajnom odnosu, msm, ne odnosu, već se družimo extra aaahaha extra drugarice i to sve aaahaha
I da znaš, Nato, obožavam tvoju rečenicu: I sa podignutim i sa spuštenim..roletnama aaahaha aaahaha aaahaha aaahaha aaahaha aaahaha



Poslednji put izmenio Lilly Lovegood dana Sre Feb 09, 2011 8:51 am, izmenio ukupno 3 puta

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

Pa, izvinte ljudi što nisam tako dugo pisala. Sigurna sam da svi očekuju da napišem nešto novo. Ili ne? verovatno ne aaahaha
Ali ovih dana stvarno nisam nešto posebno raspoložena, pa čak ni za cepanje, što je stvr čudno, ali naravno postoji razlog. Nikada ne bih bez veze bila ne raspoložena za cepanje.
Majka mi je u bolnici. Prvo je bila u decembru 15 dana u bolnici, i hteli su tada da je operišu, ali su to ipak ostavili za kraj januara. To je sve trebalo da ispadne dobro, ali nije :// Kažem ja, pametan je naš ministar zdravlja-ide čovek da se leči u Nemačku, a ne kod nas. U svakom slučaju, oni su nju u petak operisali i to onako, klasično, što je bilo dovoljno loše, ali dobro. Operacija je dobro prošla i ona se oporavljala i sve. I u ponedeljak smo se svi ponadali da je bolje i sve to, kad oni nju odvedu na snimanje. I kada su snimili, shvate da je pukao konac kojim su joj ušili želudac (msm, to su joj operisali) i da moraju o5 da je operišu, toralna anestezija i sve to. Ona je posle toga smeštena na intenzivnu negu, i nikako se nije oporavljala. Tu ti moj otac potegne sve žive veze što ima, i pošto već poznaje skoro sve doktore u bolnici sve ih pozove da je vide, tj. pregledaju. I kada su je pregledali, shvate da ima neku infekciju koja se proširila na pluća i da joj je stanje jako kritično, i da može strašno da se pogorša, da se ne zna šta će biti. Ja sam danas bila kod nje, i tamo je priključena na milion sprava i ima onaj veliki enkran sa onom crtom što prati srce i onim brojkama, a i ima onaj kiseonik. Grozno izgleda, samo daj bože da se izvuče... ://////

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

Znam da nisam pisala čitavu večnost. Par puta sam zaista pokušavala, ali jednostavno nije uspelo, napišem dosta i onda me mrzi da završim i jednostavno izađem. I ovaj zapis u mom dnevniku ima takvu potencijalnu sudbinu xD. Trenutno sam bolesna. Ali ne brinite, nemam H1N1 (takozvani svinjeći grip aaahaha ), kod mene ti gripovi ne prolaze, to može biti samo konjski, kravlji ili koziji aaahaha ...msm, znam da jako brinete za mene, ali nemojte, nije potrebno xD
Pa, da vam malo pričam šta se događa u mom životu. Nema ničeg zanimljivog, nažalost...msm, u jednom od pokušaja sam vam ispričala moju ljuavnu priču do pola, ali sam odustala. Tako da, ako mi jednom o5 ne dune da kuckam o tome vi nećete znati šta se dešava, osim pojedninih osoba koje svakodnevno smaram sa tim xD...ovaj moj Matija i dalje stidljiv, tako da se ništa ne menja xD

Bolesna sam, tako da nemam snage da pišem xD
Voli vas Lilika ☻♥️♠️♣️♦️☺️•◘○ (zar nije slatko xD) aaahaha luda kao i uvek :PPP ♥️

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions