Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Džon Grin-U potrai za Aljaskom

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Džon Grin-U potrai za Aljaskom Empty Džon Grin-U potrai za Aljaskom Čet Mar 31, 2011 5:05 am

Guest


Gost

Majls Halter je očaran čuvenim oproštajnim riječima – i umoran od bezbjednog života u okrilju kuće. Zato odlazi u internat u potrazi za nečim što je pjesnik Fransoa Rable na samrti nazvao „velikim možda“. Majlsa očekuje mnogo toga u Kalver Kriku, uključujući i Aljasku Jang. Pametna, zabavna, uvrnuta i ubistveno seksi, Aljaska će uvući Majlsa u svoj lavirint i katapultirati ga u pravcu velikog možda.
U potrazi za Aljaskom prati neizbrisivi uticaj koji jedan život može ostaviti na drugi. Zadivljujući debi Džona Grina obilježava dolazak jednog važnog novog glasa u savremenoj prozi.

Džon Grin je napisao moćan roman – roman koji naglavačke srlja u lavirint života, ljubavi i tajni vezanih za ljudsko postojanje. Ova knjiga će vam uzdrmati život, zato je nemojte čitati sjedeći. Ustanite i zakoračite u susret velikom možda.

2Džon Grin-U potrai za Aljaskom Empty Re: Džon Grin-U potrai za Aljaskom Pet Jul 29, 2011 11:32 pm

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

Cula,ali nisam citala,procitacu je..tnk Very Happy

3Džon Grin-U potrai za Aljaskom Empty Re: Džon Grin-U potrai za Aljaskom Pon Avg 08, 2011 11:39 am

dwojki

dwojki

Citala sam.
Meni se knjiga mnogo dopala.

https://www.facebook.com/dvojki

4Džon Grin-U potrai za Aljaskom Empty Re: Džon Grin-U potrai za Aljaskom Pet Avg 12, 2011 12:07 pm

LostInWonderland

LostInWonderland

Nisam citala, ali mi se svidja naslov, procitacu.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions