Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Moj dnevnik smaranja, zabave i ostalog

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Moj dnevnik smaranja, zabave i ostalog Empty Moj dnevnik smaranja, zabave i ostalog Ned Avg 07, 2011 10:55 am

Janja

Janja
Hufflepuff
Hufflepuff

MOJ DNEVNIK SMARANJA I ZABAVE

Mislila sam da bih mogla i ja da otvorim dnevnik kao dosta drugih članova. Sm naslov dnevnika kaže o čemu ću da pišem, ali ću malo skretati sa puta.
-------------------
Da počnem:
Nedelja 7. avgust 2011. Sati:23:49
Upravo sad otvaram ovaj dnevnik. Mnogo mi je dosadno. Dobila sam iz napitaka P za domaći i naš nastavnik iz napitaka Severus Snejp meje na smrt isprepadao (dobro, nije baš na smrt, samo na šlog) kad je rekao da ćemo dobiti T ako ne uradimo domaći do 00:00. Sreća moja da je tad bilo oko šest sati pa sam stigla da uradim. Ovi ostali predmeti su sve N ili N-. Šta dalje da kažem, smaram se, slušam pesmu Sealed with a kiss i malo čatujem na čatboksu. Malopre sam prisustvovala venčanju Natali Stark i Severusa Snejpa. Danas u 12:15 sam išla sa sestrom na hipodrom jer je njoj rođenad i jahali smo konje. Njen se zvao Todor, a moj Šoni Šantino.

Zaključak: bilo je zabavno samo kad smo jahali konje, ali je ostalima sa foruma koji čitaju ovo ta informacija dosadna. -.-

Toliko za sad

Janja

Janja
Hufflepuff
Hufflepuff

Utorak 9. avgust 2011.
20:38

Juče sam zaboravila da pišem u mom dnevniku, ali nema ništa posebno da se kaže. Bila sam na bazenu sa mojim najboljim drugom Bokijem. Ali da ja pređem na današnji dan. Ustala sam u 12 sati, oprala zube i obukla se. Doručkovala sam virlšle. Onda je sledio nalet smaranja. Sela sam za računar i došla na forum. Uradila sam domaći iz Proučavanja normalaca kada me je nazvala moja drugarica i rekla mi da se vratila kući sa mora. Ja sam s mesta (ne baš s mesta, imala sam da očistim kavez mog zeca i papagaja, da sredim sobu i da usisam kuću) izašla napolje
. Moja drugarica je već bila na igralištu (čekala sam je 45 minuta). Počele smo grupno da se smaramo. pojavile su se još dve devojčice (takođe naše drugarice) koje su s zajedno sa nama smarale. Počela je kiša i otišle smo svaka svojoj kući. Kasnije u 6 sati došao mi je onaj Boki i igrali smo zajedno igricu Spore (mnogo dobra igrica) i prešli smo pleme i grad. Sad nam ostaje da pređemo svemir (to su sve nivoi u toj igrici). Kasnije je on otišao i ja sam sela da pišem ovo.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | Muzika | Pop, Varieties | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions