Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Najdraži književni lik?

+7
LostInWonderland
Dina.
Hermiona Roberts
Lilly Lovegood
Baby
Lucretia Cedrella Black
QueenXpoison
11 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Najdraži književni lik? Empty Najdraži književni lik? Pet Nov 05, 2010 3:43 am

Guest


Gost

Koji je?Zašto?

2Najdraži književni lik? Empty Re: Najdraži književni lik? Sub Nov 06, 2010 11:42 pm

QueenXpoison

QueenXpoison
Slytherin
Slytherin

Aleksandar Solarin...hm...ne znam...upecatljiv je, svidaju mi se njegove osobine...a i istovremeno je lik iz jedne od mojih omiljenih knjiga...xD

3Najdraži književni lik? Empty Re: Najdraži književni lik? Pet Nov 12, 2010 6:50 am

Lucretia Cedrella Black

Lucretia Cedrella Black

Sirijus Blek ♥️ Priznajem da se ni za koga nisam toliko vezala koliko za njega tnk Very Happy Nekako je.. fantastican tnk Very Happy

A volem i Murtaga iz Eragona ♥️

4Najdraži književni lik? Empty Re: Najdraži književni lik? Ned Nov 14, 2010 2:31 am

Baby

Baby

Rikardo-on je najimresivniji lik-o kome sam citala!

5Najdraži književni lik? Empty Re: Najdraži književni lik? Pon Nov 22, 2010 5:19 am

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

Mmmm...Beki Blumvud, mnogo mi je draga i u suštini je razumem :)))

6Najdraži književni lik? Empty Re: Najdraži književni lik? Uto Nov 23, 2010 11:11 am

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

nzm
pa svi podjedanko ali ajde neka bude holi iz p.s.I love you

7Najdraži književni lik? Empty Re: Najdraži književni lik? Pet Nov 26, 2010 6:15 am

Dina.

Dina.

harry potter

http://magicworld.bosnianforum.com/forum

8Najdraži književni lik? Empty Re: Najdraži književni lik? Ned Jan 30, 2011 5:30 am

Baby

Baby

Hürrem Roxelana Lupin ::Rikardo-on je najimresivniji lik-o kome sam citala!

9Najdraži književni lik? Empty Re: Najdraži književni lik? Ned Feb 13, 2011 12:46 pm

LostInWonderland

LostInWonderland

Demon Salvtore. xD Mislim nekako zlocko, svidja mi se.

10Najdraži književni lik? Empty Re: Najdraži književni lik? Pet Feb 18, 2011 4:37 am

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

Svidja mi se dosta njih

11Najdraži književni lik? Empty Re: Najdraži književni lik? Ned Feb 20, 2011 2:52 am

ღLittle Mermaid ღ

ღLittle Mermaid ღ
Gryffindor
Gryffindor

Dzejn Ostin,Nora Roberts,Agata kristi,Den Broun i J.K Rouling

http://latinosvet.forumsr.net/forum

12Najdraži književni lik? Empty Re: Najdraži književni lik? Sre Mar 02, 2011 3:24 am

LostInWonderland

LostInWonderland

Harry i Roza.

13Najdraži književni lik? Empty Najdraži književni lik? Ned Apr 17, 2011 10:05 pm

Valentina Picoperic

Valentina Picoperic
Hufflepuff
Hufflepuff

Kornelija Braun tnk Very Happy

14Najdraži književni lik? Empty Re: Najdraži književni lik? Čet Apr 28, 2011 8:45 am

Anne Boleyn

Anne Boleyn

Onjegin...Povezujem se s njim nekako >_<
Drag mi je Raskoljnjikov, samo je tako komplikovan.
Volim Karenjinu, sve je bacila zbog ljubavi...Ali joj se i to obilo o glavu...Zalim je.
Werthera nikada Lotti oprostiti necu XD
Annabel Lee je savrsenstvo Edgarovo...
I naposljetku, mozda, Nera Vojkffy, jedina osoba koja je sretno zavrsila od svih njih >_<

15Najdraži književni lik? Empty Re: Najdraži književni lik? Pet Jul 29, 2011 11:28 pm

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

Jeste Hari Poter
Ali i Ana Frank.Zao mi je nje i njene sudibine..tnk Very Happy

16Najdraži književni lik? Empty Re: Najdraži književni lik? Pet Avg 12, 2011 12:13 pm

LostInWonderland

LostInWonderland

Sofi Nevo-Da Vincijev kod, Tonkado-Digitalna tvrdjava.

17Najdraži književni lik? Empty Re: Najdraži književni lik? Sub Avg 27, 2011 5:41 am

Janja

Janja
Hufflepuff
Hufflepuff

Hmmm... teško pitanje. Imam više njih. Hun iz "Devojčice sa Olimpa". Pametna je, hrabra, poštena, druželjubiva i komična. Nina iz "Devojčica sa šestog Meseca". Glavni lik u knjizi. Ista stvar kao sa Hun. Miljan iz "Mali pirat" i Nemeček (to mu je prezime, ime mu je Erne) iz "Dečaci Pavlove ulice". Obojica su jako hrabri, pamtni, pomalo drski i požrtvovani.

18Najdraži književni lik? Empty Re: Najdraži književni lik? Ned Sep 25, 2011 12:10 am

LostInWonderland

LostInWonderland

Stela, iz knjige "Mi deca sa stanice Zoo"

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions