Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Domacin

+7
Dina.
Lilly Lovegood
Hermiona Roberts
Baby
Lucretia Cedrella Black
EŁŁy Łovegood
Nathalie Stark
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1Domacin     - Page 2 Empty Domacin Pet Nov 05, 2010 4:29 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

First topic message reminder :

Melani Strajder, jedna od malobrojnih slobodnih ljudi, biva uhvaećena injeno telo nastani Duša po imenu Lutalica, živa legenda međupripadnicima svoje vrste zbog mnogih domaćina u kojima je boravila imnoštva planeta na kojima je živela. Njen zadatak je da otkrijelokaciju poreostalih pripadnika pokreta otpora.
Međutim, bitisanje uljudskom telu i ljudskom umu nije ni nalik bilo čemu što je Lutalica dotada iskusila. Ubrzo otkriva da Melani nema nameru da se preda bezborbe - umesto da joj pruži željune informacije, ona Lutaličin umispunjava sećanjima na voljenog muškarca, Džareda, koji je još uvek ubekstvu. Nemoćna da se odupre željama svog domaćina, Lutalica počinjeda žudi za tim istim čovekom, koga po zadatku mora da pronađe. Kadaokolnosti nateraju lutalicu i Melani da se i protiv svoje volje udruže,njih dve će krenuti u opasnu i neizvesnu potragu za muškarcem kojeg obevole.

Citao neko?


26Domacin     - Page 2 Empty Re: Domacin Pet Maj 13, 2011 5:29 am

Guest


Gost

Cula sam da je dosadna knjiga tako da nisam ni citala..

27Domacin     - Page 2 Empty Re: Domacin Pet Jul 29, 2011 11:25 pm

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

I meni je bila doadna napocetku..Ali kasnije kada je pocelo malo zanimljivije nisam imala,vremena,pa sam vratila,ponovo cu uzeti..:)

28Domacin     - Page 2 Empty Re: Domacin Pet Avg 12, 2011 12:15 pm

LostInWonderland

LostInWonderland

Knjiga je fenomenalna.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions