Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Osoba bez koje jednostavno ne možete

+7
Lilly
~Death Ripper~
Lilly Lovegood
Hermi Jonas
Dina.
Nathalie Stark
Hermiona Roberts
11 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Osoba bez koje jednostavno ne možete Empty Osoba bez koje jednostavno ne možete Čet Nov 11, 2010 11:45 pm

Guest


Gost

Navedite nekog bez koga dan ne možete da izdržite.
I zašto baš ta osoba,koje osećaje ona budi u vama?

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

my friends and family

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Ako se ovde moze uvrstati facebook, onda eto tnk Very Happy

Guest


Gost

Fejs nije osoba.
Ja mogu sama.Ali bukvalno.

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Mogu i ja ^^

Dina.

Dina.

moji prijateljiiii ovi sajberr i realnii jer su mi najdragocjenija stvar na svijetu

http://magicworld.bosnianforum.com/forum

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

ne mogu sama ni minut

Hermi Jonas

Hermi Jonas

Mobilni telefon (on je za mene osoba, i nerazdwojiwi prijatelj) aaahaha

Bez porodice bi ladno mogla, a bez 2 naj drugarice, nebi werowatno mogla xD

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

aaahaha Hermi, ja ne bih mogla bez Nađe-naj drugarica, bez Crne trojke, bez tepiha aaahaha

10Osoba bez koje jednostavno ne možete Empty Re: Osoba bez koje jednostavno ne možete Uto Nov 23, 2010 7:02 am

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Ravenclaw
Ravenclaw

Nzm. Mxm ima ih puno i malo u isto vreme. Fizicki bih mogla bez ikoga, psihicki ne, ali opet nmg da izdvojim mali broj jer znam da bi se jednog dana smorili iz prostog razloga sto se nista ne bi desavalo. Nzm. Celog sveta?

11Osoba bez koje jednostavno ne možete Empty Re: Osoba bez koje jednostavno ne možete Uto Nov 23, 2010 8:07 am

Hermi Jonas

Hermi Jonas

Ahahahaha, uprawu si Lilika, nebi ni ja mogla bez Crne trojke,
A bez tepiha nzm koliko cu jos izdrzati, moram da ga kupim tnk Very Happy aaahaha

12Osoba bez koje jednostavno ne možete Empty Re: Osoba bez koje jednostavno ne možete Uto Nov 23, 2010 11:21 am

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

bez svih vas na 4um-u

13Osoba bez koje jednostavno ne možete Empty Re: Osoba bez koje jednostavno ne možete Sre Jan 05, 2011 12:56 pm

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

bez plazme aaahaha

14Osoba bez koje jednostavno ne možete Empty Re: Osoba bez koje jednostavno ne možete Sre Jan 05, 2011 11:05 pm

Lilly

Lilly

Bez drugarica

15Osoba bez koje jednostavno ne možete Empty Re: Osoba bez koje jednostavno ne možete Čet Jan 06, 2011 1:27 am

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

bez mačka xD

16Osoba bez koje jednostavno ne možete Empty Re: Osoba bez koje jednostavno ne možete Pet Jan 14, 2011 6:58 am

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

Bez drugarica

17Osoba bez koje jednostavno ne možete Empty Re: Osoba bez koje jednostavno ne možete Pet Jan 14, 2011 9:27 am

Dina.

Dina.

I ja isto ^^

http://magicworld.bosnianforum.com/forum

18Osoba bez koje jednostavno ne možete Empty Re: Osoba bez koje jednostavno ne možete Sre Jan 19, 2011 11:05 pm

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Bez svog dnevnika (jedini pravi prijatelj xD) tnk Very Happy

19Osoba bez koje jednostavno ne možete Empty Re: Osoba bez koje jednostavno ne možete Čet Jan 20, 2011 3:51 am

Dina.

Dina.

Bez bff

http://magicworld.bosnianforum.com/forum

20Osoba bez koje jednostavno ne možete Empty Re: Osoba bez koje jednostavno ne možete Ned Jan 30, 2011 6:15 am

Baby

Baby

Dina Lupin ::Bez bff

21Osoba bez koje jednostavno ne možete Empty Re: Osoba bez koje jednostavno ne možete Ned Feb 13, 2011 10:51 pm

LostInWonderland

LostInWonderland

Hmmm, ovako ima ih vise. xD Porodica, moji metalcici, ekipa iz razreda i oni najj sa forumaa. <3

22Osoba bez koje jednostavno ne možete Empty Re: Osoba bez koje jednostavno ne možete Čet Mar 24, 2011 10:27 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

pa mobilni ladno ima i lice ako mu stavis(slika)

23Osoba bez koje jednostavno ne možete Empty Re: Osoba bez koje jednostavno ne možete Pet Maj 13, 2011 5:35 am

Guest


Gost

Najbolja drugarica Zerina <3

24Osoba bez koje jednostavno ne možete Empty Re: Osoba bez koje jednostavno ne možete Ned Jul 31, 2011 10:03 pm

Half Blood Princess

Half Blood Princess
Gryffindor
Gryffindor

Moje najbolja frendica Marijana. ^^
Ona je jednostavno najbolja. Mrzim rspuste samo zato što nju ne vidim dugo.

25Osoba bez koje jednostavno ne možete Empty Re: Osoba bez koje jednostavno ne možete Sub Avg 13, 2011 3:38 am

LostInWonderland

LostInWonderland

Hermiona Roberts ::my friends and family

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions