Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koju knjigu trenutno čitate?

+18
Half Blood Princess
Sljivka beybe
Dina.
Lilly Lovegood
Lucretia Cedrella Black
Hermiona Roberts
Baby
Dennis
Sneza
Nathalie Stark
Anja Potter
Hermi Jonas
Nadja Snape
Dajana Felix
EŁŁy Łovegood
Luna
LostInWonderland
Bellatrix Black
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Koju knjigu trenutno čitate? Ned Okt 17, 2010 11:39 am

Bellatrix Black

Bellatrix Black

First topic message reminder :

Koju knjigu čitate? Koju ste zadnju pročitali? Utisci?


26Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Uto Nov 23, 2010 11:29 am

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

dzordzija nikolson nzm koji deo

27Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Ned Nov 28, 2010 10:33 am

Nadja Snape

Nadja Snape
Slytherin
Slytherin

~Sneza~ ::Pazi šta želiš, možda ti se i ostvari :)

ja sam to sad' procitala aaahaha

28Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pon Nov 29, 2010 7:52 am

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

dnevnik bridzet dzouns

29Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Sre Dec 01, 2010 1:28 am

Dina.

Dina.

praskozorjee

http://magicworld.bosnianforum.com/forum

30Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Sre Dec 01, 2010 3:08 am

Hermiona Roberts

Hermiona Roberts

nova ti

31Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Uto Jan 04, 2011 1:11 am

Hermi Jonas

Hermi Jonas

Sumrak (Twilight)

32Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Sre Jan 05, 2011 12:24 pm

Lilly Lovegood

Lilly Lovegood

Pitanja i odgovori

33Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pet Jan 14, 2011 9:53 am

Dina.

Dina.

domaćin

http://magicworld.bosnianforum.com/forum

34Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Ned Jan 30, 2011 6:15 am

Baby

Baby

nijednu

35Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Sub Feb 26, 2011 2:02 pm

LostInWonderland

LostInWonderland

Citam lektiru "Pop Cira i pop spira" xDD

36Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Sre Mar 02, 2011 11:43 pm

Hermi Jonas

Hermi Jonas

Nijednu tnk Very Happy Ja nikad ne citam (prewise sam glupawa za to aaahaha)

37Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Čet Mar 24, 2011 9:54 am

Sljivka beybe

Sljivka beybe

nijednu

38Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Pet Maj 13, 2011 5:44 am

Guest


Gost

Zelim te

39Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Ned Jul 31, 2011 9:53 pm

Half Blood Princess

Half Blood Princess
Gryffindor
Gryffindor

Vampirska Akademija - Poljubac Sjene

40Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Čet Avg 04, 2011 1:44 am

Tamara Potter

Tamara Potter
Slytherin
Slytherin

Harry Potter and the Deathly Hallows - again :)

http://ifellapart.tumblr.com

41Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Čet Avg 04, 2011 1:48 am

Janja

Janja
Hufflepuff
Hufflepuff

Koju knjigu čitate?
"Nina i Kletva pernate zmije"

Koju ste zadnju pročitali?
"Dečaci Pavlove ulice"

Utisci?
Za "Dečaci Pavlove ulice" mogu da kažem da je knjiga divna, maštovita i toliko toga je opisano na tako prost način. Jedino što mi se ne sviđa kraj. Ferenc Molnar (pisac te knjige) mora da je bio jako lose raspoložen kada ju je završavao.

42Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Čet Avg 04, 2011 1:50 am

tonks

tonks
Hufflepuff
Hufflepuff

Trenutno citam knjigu koja se zove "Deklaracija"
A zadnja procitana knjiga je "Harry Potter i Darovi smrti"

43Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Čet Avg 04, 2011 1:51 am

Janja

Janja
Hufflepuff
Hufflepuff

xD ja sam je odvno pročitala (Hari Poter i Relikvije smrti)

44Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Čet Avg 04, 2011 1:52 am

tonks

tonks
Hufflepuff
Hufflepuff

i ja sam je procitala odavno,ali ovo sam je ponovno citala

45Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Čet Avg 04, 2011 9:45 am

Luna Lovegood

Luna Lovegood
Ravenclaw
Ravenclaw

Citam Hp-Vatreni Pehar

46Koju knjigu trenutno čitate? - Page 2 Empty Re: Koju knjigu trenutno čitate? Sub Avg 13, 2011 3:28 am

LostInWonderland

LostInWonderland

Dzejn Ejr.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions