Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nathalie Stark in hotseat

+14
Lena Salvatore
Milan Lupin
Adela Drexell
УИнђијуИмаЂунгла
Baby
Nikola Germanotta
Dina.
Lilly Lovegood
Nadja Snape
Hermi Jonas
EŁŁy Łovegood
Hermiona Roberts
Bellatrix Black
Nathalie Stark
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 14]

1Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Nathalie Stark in hotseat Pet Okt 22, 2010 11:52 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

First topic message reminder :

Pitajte... xD tnk Very Happy



Poslednji put izmenio Nathalie Stark dana Pet Avg 05, 2011 8:01 am, izmenio ukupno 3 puta


101Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Sub Jan 15, 2011 8:50 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Kestenjaste tnk Very Happy

102Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Sub Jan 15, 2011 8:53 am

Dina.

Dina.

vOLIŠ LI haljinice?

http://magicworld.bosnianforum.com/forum

103Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Sub Jan 15, 2011 8:56 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Volim, ali sam vise sportski tip. tnk Very Happy

104Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Sub Jan 15, 2011 8:57 am

Dina.

Dina.

Koristiš li tuš?

http://magicworld.bosnianforum.com/forum

105Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Sub Jan 15, 2011 8:59 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Kakav tus? Za tusiranje? xD

106Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 3:02 am

Baby

Baby

Nato-kako ti se svidja ova moja nova glumica???

107Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 4:28 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

A lepa je xD tnk Very Happy

108Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 8:05 am

Baby

Baby

AAAA-naravno-ima tako da se farbam! ahhahahahha aaahaha
jel ti se svidja bejbisit>>>???

109Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 8:13 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Daaa... Jer je Jovan tako diFna beba ^___^ Obozavam ga. tnk Very Happy Mng sam vezana za njega

110Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 8:24 am

Baby

Baby

i ja za ove moje lutke- tnk Very Happy
reci mi reci-oces da me spremas za sultana-ima da se ofarbam u crveno!

111Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 8:25 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Hehehehe... NaraFski da hocu tnk Very Happy Kad sam ja tebi rekla ne? xD A za tu boju ne znam. Nikad nisam videla kako izgledas. Nzm jel bi ti stajalo aaahaha

112Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 8:28 am

Baby

Baby

OOOO pa videces-zbog ove serije resila sam da probam crvenu periku=pa ce mi sestre reci kako stoji!

Inace-ima da se uzivimo u ulogu!

113Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 8:32 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha Daaaa... A sto ti ne stavis neku tvoju sliku na 4um? Ne ujedamo xD

114Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 8:33 am

Baby

Baby

znam-ali ovaj-o tome cemo privatno Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 34396

inaceee-moras da mi nadjes prikladnu haljinu-bela nije dobra-ona je za device!

115Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 8:35 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha Daaa... A posto ti nisi devica, moracemo neku drugu nijansu. Plus mora da se slaze sa kosom. Mozes da uzems neku kajsija boje xD

116Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 8:37 am

Baby

Baby

naravno-jer posle dekijeve obuke....cu da ne budem devica! xDDD
Moze tako nesto,ili na ljubicastu xDDDDDDD,a isto tako......mora da ima visok struk,i spusten dekolte! xDD aaahaha

117Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 9:55 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha Ne valjda ljubicasto... Moze ili crvenkasto nesto (da vuce na tamno narandzastu) ili kajsija boja
I obavezno da bude otvorena tnk Very Happy

118Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 9:58 am

Baby

Baby

Ih pa mora-to ti je turski sultan! (znas da momci vole kad je otkovcano aaahaha -mogu i jelece da nosim)
Ima da se "picnem"samo tako-ti ces da mi budes sminker!

119Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 9:59 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Hahahah... Naravno tnk Very Happy Ja mng lepo sminkam (stvarno tnk Very Happy)
A haljina mora da bude sto otvorenija... Da s ene muci covek mng da otkopcava i to xD

120Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:02 am

Baby

Baby

znas ti kako one drevne haljine-kao ove devojke-imaju ono pozadi sto ti treba sto godina da odvezes-to cemo morati malo d'uprostimo-nisu oni tako pametni-prodje volja-dok otkopcas 'aljince!

https://www.youtube.com/watch?v=Q-GSaxZAZO8
Novac delimo ravnopravno na tri dela(kao da ste i ti i Denis-spavali sa sulejmanom aaahaha )

121Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:04 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha Ja bih vala spavala aaahaha Slm se... ne diram ti ga ja tnk Very Happy
Ma smislicemo ensto an haljini. Samo jendom povuces i spade cela haljina aaahaha

122Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:08 am

Baby

Baby

Pametno pametno,ma sto bi se pa ljutila-on ima harem zena.....***,sta ces,ima srece!
Znam da bih spavala-ne znam ko ne bi!
Pametan ti je taj izum,jos samo da prostudiramo neke stvari-i eto nas u Istanbulu....
Ima da razradimo specijalnu taktiku

123Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:10 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Aham... Ima da bude sve smisljeno... Ma smislicemo ensto, a ako ne uspemo, mozes i gola. Sto da se oblacis kad ces se sve jedno skinuti? aaahaha

124Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:13 am

Baby

Baby

aaahaha pa sad mislim-ne bi moglo tako-to je proces-od harema do njegove sobe-ima da se smrznem!
necemo tako-da je tako ne bi bilo uzbudljivo!

125Nathalie Stark in hotseat  - Page 5 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:14 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha E steta.. Ali priznaj da je bila dobra ideja aaahaha Onda preostaje samo neka haljina xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions