Hogvorts The Best HTB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nathalie Stark in hotseat

+14
Lena Salvatore
Milan Lupin
Adela Drexell
УИнђијуИмаЂунгла
Baby
Nikola Germanotta
Dina.
Lilly Lovegood
Nadja Snape
Hermi Jonas
EŁŁy Łovegood
Hermiona Roberts
Bellatrix Black
Nathalie Stark
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 14]

1Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Nathalie Stark in hotseat Pet Okt 22, 2010 11:52 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

First topic message reminder :

Pitajte... xD tnk Very Happy



Poslednji put izmenio Nathalie Stark dana Pet Avg 05, 2011 8:01 am, izmenio ukupno 3 puta


126Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:16 am

Baby

Baby

ideja je za 10 tako nijedna nije dosla kod njega u odaje aaahaha -prva u istoriji!
pa mora 'aljina-da bude lepa....onako bas po meri!!!
xD
Njega treba obraditi pre te veceri-da bude raspolozen-ako bude mlitav-od posla nista

127Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:20 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha Pa to ti i pricam. Ako se pojavis tako, zapamticete sigurno. Msm jedinstvena si. aaahaha Jos ako je umoran, taman nema da se muci da otkopcava sve ono xD

128Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:23 am

Baby

Baby

ma da-on je gospodin covek-msm umoran od silnih ratovanja planiranja i tako na tu temu.....
ma to ne mozes da ne zapamtis!
vredi razmisliti o tome!
mozda nadjemo samo neki ogrtac!

129Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:25 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Da, da tnk Very Happy To ti je dobra ideja... Neki svetlo narandzaste boje da ti se slaze uz kosu aaahaha Ili jos bolje neki mantil da obuces. Jesi li gledala 90210 kad je Naomi obukla samo mantil i skinula se pred deckom? aaahaha

130Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:27 am

Baby

Baby

ahahahhahahah-jesam al to je previse moderno-treba neki anako anticki-i neku maramu preko glave da mi ne vidi lice-ili-da mu lepo oko glave zavezem-i onda radi na slepo aaahaha

131Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:29 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha Ma stavices ti neku lepu maramu prkeo lica. Naci ce tebi Nata sve aaahaha
Mozes da uradis i tetovazu "Sulejmane, oplodi me" aaahaha Slm se xD

132Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:31 am

Baby

Baby

ahahhahahahaha-kakva tetovaza-znas ti koje je to vreme?
ma nacices ti meni sve!
i maramce,i aljince-a bosa cu da idem-to je nebitno-mada utice na plodnost!

133Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:35 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Ne mozes bre bosa. Nastradace ti jajnici xD Neces moci da rodis Sulejmanu naslednika. Bolje ti obuj neke turske cipelke xD

134Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:36 am

Baby

Baby

na meni je sve srpsko-pa i cipelke ce da budu-OPANCI!! aaahaha

135Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:39 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha
Ali nemoj one pletene, uzmi one gumene aaahaha nike air max aaahaha

136Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:40 am

Baby

Baby

nato bre-u to vreme nije bilo air maxica-prvili samo cokule!
moramo mu spremiti i tradicionalno srpsko jelo-sarmu kao afrodizijak aaahaha

137Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:42 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha Sarma nije srpska xD Bolje przeno aaahaha

138Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:44 am

Baby

Baby

aaahaha
pa da mi se uspava na pola-nek on spava-grokce-nek radi sta hoce-al ujutru novac a za 9 meseci naslednik-to je moje!

139Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:46 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha Ima da rodis naslednika, a onda ce Sulejman "slucajno" da umre i ti ces postati kraljica aaahaha
Slm se za ovo da umre. Msm ti ga ne zelis samo za jednu noc? xD

140Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:48 am

Baby

Baby

Aaaa,ne draga moja-on ce da bude sultan a ja sultanija,prva i zvanicna zena,e onda me ne zanima,nek spava s kojom hoce,dok me ispostuje kad ja hocu aaahaha i moj sin bude naslednik prestola tnk Very Happy

141Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:50 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha C, c, c... Nema mesta za emocije u nasemgenijalnom planu. Msm sta ako on napraiv jos nekoj dete? c, c, c.. Bolje da ga mi ubijemo za svaki slucaj aaahaha

142Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:52 am

Baby

Baby

A,ne ne....svako dete-koje napravi cemo da otmemo,ja kao zensko ne mogu da budem na celu drzave,tako da to bas ne ide,vec bi tron nasledio neki bliski muski srodnik dok moj sin ne napuni 18

143Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:54 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Onda cemo ga drzati u zivotu do 18. aaahaha A sta cemo da radimo sa tom decom? xD

144Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:55 am

Baby

Baby

pa ukradi ih i reci da su tvoja i denisova aaahaha

145Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Pon Jan 17, 2011 10:57 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Kako bre moja i Denisova? Ja s njim nemam nista. xD A i imacu svoju sa Gazijom. Pa nisam ja Crveni krst bre... No, no.. Ne dolazi u obzir aaahaha Poklanjacemo decu za 8. mart xD

146Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 1:47 am

Baby

Baby

Sto da ne?Vi me obucavate-tako skupljajte decu-pa ih izvozite u Srbiju-da nam se povece broj stanovnika!

147Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 7:34 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

aaahaha Dobra ti je ideja aaahaha Msm strasno, smanjuje nam se broj stanovnika iz dana u dan, mora se nesto uciniti povodom toga. aaahaha

148Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 8:56 am

УИнђијуИмаЂунгла

УИнђијуИмаЂунгла
Admin
Admin

Jes li oprala sudove?tnk Very Happy

http://www.avril-balkan.com/forum

149Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 9:00 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Admin

Jesam tnk Very Happy xD

150Nathalie Stark in hotseat  - Page 6 Empty Re: Nathalie Stark in hotseat Uto Jan 18, 2011 10:58 am

Baby

Baby

Ih pa naravno-draga-mislim ja na Srbiju-zbog mog naroda sve to i radim-da nam se sultan Sulejman povinuje(onaj deo sa spavanjem radim zbog sebe tnk Very Happy )
Moras mi doneti neke parfemcice tnk Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions